Uygun fiyatlı jigheadler

Merhaba sevgili dostlar, bu sefer de konumuz uygun fiyatlı jigheadler.

Genellikle 15lira ve civarı fiyatlara sahip jigheadlerde bir de uygun fiyatlı 5-7liraya alabileceğimiz jigheadler var. Aradaki fiyat farkını görünce bizi düşündüren jigheadler bunlar. Markasını duymadığımız alırken çok düşündüğümüz ürünlerden.
 img_1321
Bu konuda kişisel görüşüm, bu jigheadlerden en az bir paket çantamızda bulundurmak. Büyük bir balıkta açılabileceğini ve belki sonraki avda küflü bulabileceğiniz bu jigheadleri de örneğin dip yapısını bilmediğiniz bir avda ilk atışlarda kullanabilir, böylece kaliteli jigheadlerinizi kurtarmış olabilirsiniz. Mera testi yaptıktan sonra balık durumuna göre belki de bu jigheadler ile ava devam edebilirsiniz. Fiyatına göre düşündüğünüzde beklentinin üstüne çıkabilecek ürünler gördüm. Bence bu uygun fiyatlı ürünlere de bir şans verin. Açıkçası bir meraya gittiğimde ilk feda edeceğim cengaverlerim, piyonlarım bunlar oluyor. Sonrasında decoy, cultiva gibi kalitesi biraz daha yukarıda olan ürünleri takıyorum.
img_1320
Herkese iyi eğlenceler bol trofeli avlar…

  1. Üstad bu jighead kaç numara iğneye sahip? K Goodlarda numara bulamadım. Standart herhalde.

  2. Peki bir çok jighead paketinde özellikle aliexpress de iğne numarası bulamıyorum. Ya da onlar bi değer veriyorlar da ben anlamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim? Ali de çok güzel jigler var ama iğne numarasını kestiremediğimden uzak duruyorum.

    1. Numarasını sormalısınız. Aliexpress ile alışveriş yapan birine sorarsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir