Ufak bir oyun oynayalım

Merhaba sevgili LRF-Olta takipçileri. ”Light Rock Fishing” tekniğinde bildiklerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaştık. Okunan her yazı bize desteğinizi hissettirdi. Siz bu hobide ”Ben de varım” dedikçe biz kendimizi daha da geliştirdik. Sizlerle daha büyük aile olduk.

Yakın bir zamanda sizinle büyük bir av oyunu oynayacağız. Büyük oyun öncesi bir çekiliş yapalım dedik. (Devamı gelecek takipte kalın!) Ama öncesinde birçok sosyal medya hesabımızdan bizleri takip edenlere ve destek verenlere çoook teşekkür ederiz.

Ödül: 120₺ değerindeki LRF Av paketi HEDİYE ediyoruz. Kargo bizden!

 • Gulp baby sardine 5cm turuncu
 • Kgood jighead
 • Usami popper
 • Usami mini maket balık
 • Savage gear mini sandeel kit
 • Powerline mono misina
 • Mini kaşık
 • Mebaru aji worm silikon

Katılım şartı 

İnstagram hesabınızdan #lrfolta #çekiliş etiketlerinin ikisini de kullanarak lrf tekniği ile yapmış olduğunuz bir av, balık veya oltanızın fotoğrafını paylaşıyorsunuz ve yarışmaya katılmış oluyorsunuz. Her instagram hesabı bir çekiliş hakkına sahiptir.

İnstagram kullanmıyorsanız da üzülmeyin! Sitemize girip şu an okuduğunuz yazının altına katıldığınıza dair ”Ben de varım” yazarak ad-soyad, e-mail  kısımlarını sizlere ulaşabilmemiz adına eksiksiz doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışma 18 Ocak Çarşamba 00.00 tarihinde başlayacak  20 Ocak Cuma 23.00‘da sonlandırılacaktır.

Nasıl belirlenecek?

Oyun 20 Ocak Cuma saat 23.00 itibari ile bitecek ve Cumartesi günü katılımcı listesi LRF-Olta sitesinde yayınlanacak ve her katılımcının numarası olacak.

Çekiliş günü bu listede bulunan numaralar arasında Random sitesinden 3 adet numara seçilerek kazanan ve iki adet yedek belirlenecek.

Kazanan talihli ile iletişime geçirilerek ödülü yollanacak. Eğer kazanan ile iletişime geçilemez ise bu hak yedek talihliye devredilecek.

Sonuçlar

LRF-Olta’nın Youtube sayfasında video çekilecek ve lrfolta adı altındaki tüm sosyal platformlarımızdan yayınlanacaktır.

Pazar günü, gün içerisinde tüm sosyal hesaplarımızda kazananı paylaşacağız.

Bizleri takip etmek, destek vermek ve sonraki oyunlarımızdan haberdar olmak için takip etmeyi de unutmayın;

Facebookhttps://www.facebook.com/lrfolta/

İnstagramhttps://www.instagram.com/lightrockfish/

Google+https://plus.google.com/u/0/103169571504142969750

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCl2Go821x6uJtMsrfxzcrYQ

Twitterhttps://twitter.com/LRF_Olta

Not: İnstagram üzerinden 1 kez, yorum üzerinden 1 kez, toplam max 2 çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. Eğer aynı ad-soyad veya telefon numaraları ile yorum yapıldığı taktirde sadece biri geçerli olacaktır.

Herhangi olumsuz hareket yorum vb davranışta yöneticiler ödülü vermeme ve sonraki oyunlardan men etme hakkını saklı tutar.

 

*Yapılan çekiliş “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında” Resmi gazetede yayımlanan yönetmeliğin 2 inci maddesinin (ç), (f) ve (g) fıkrasına göre yönetmelik kapsamına girmemektedir.

 1. Alper abime en büyük destek için ”Ben de varım”.

   1. Ufuk bey katılım süresi sona erdi malesef. Sonraki çekiliş yakın zamanda düzenlenecek olup, takipte kalmanızı öneririz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 2. Ben de varım . ( sizden çok şey öğrendik katilmazsak olmaz)

 3. Bu işi beni lrf ye iştahlandıran Alper kardeşimden öğreneceğim bana sözü var 🙂 Ben de varım.

 4. BEN DE VARIM. Umarım çıktığım avlar artık daha keyifli geçer (: Siteniz tasarım ve sunuş olarak gayet kullanışlı ve faydalı olmuş. Başarılarınızın devamının daim olmasını dilerim.

 5. Ben de varım. ..?
  Alper kardeşim başarılarının devamını dilerim

 6. Lrf ye sizin yuzunuzden bulastim simdide bagimlisi oldum birakamiyorum. :)) Bende varim

 7. Bende bu lrf hastalığına sizin sayenizde yakalandım sürekli yazıları ve videoları takip ederek eğitimimi tamamlamaya bakıyorum. Daha oltam ve takımım yok ama .Bende varım demek istiyorum.

 8. Arkadaşlar de ayrı yazılmalı. Ben de varım ALPER ABİ 🙂

 9. Destek için bende varım fakat ürünlere ihtiyacım yok ihtiyacı olan kazansın 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir