Sosyal medyadayız

Sevgili LRF-Olta okuyucuları,

Balık sezonunun kapalı olması sebebiyle avlarımızdan uzak kaldık. Bu süre zarfı içinde de sizlere İnstagram hesabımız olan ”lrfolta” hesabından ve Facebook sayfamızdan sizlerden gelen ve faydalı olabileceğini düşündüğümüz fotoğraf ve videolarla ‘Hap Bilgiler‘ paylaşarak yeni başlayanlara da önemli ve faydalı bilgiler içeren paylaşımlarımıza devam ediyoruz.

Sitemizdeki yeni yazıları da eş zamanlı olarak instagram hesabımızdan takip edebileceksiniz. Avlarımızdan uzak kalsak da etkinlik konusunda geri kalmıyoruz. Yakın zamanda  LRF (light rock fishing) av tekniği ile katılabileceğiniz bir balık tutma yarışması da planlarımız arasında. Tabi ki bu duyuruları da buradan ve tüm sosyal medya araçlarımızdan eş zamanlı olarak paylaşacağız.

Bir süreliğine etkinlik ve yarışmalar için uğraşırken sizlere yazma fırsatı bulamıyorum. Bunun yerine İnstagram’da kısa bilgilerle püf noktalarla paylaşımlara devam ederken yine soracağınız sorulara instagram üzerinden cevap vermeye gayret ediyorum.

İnsta : lrfolta

Sezon yaklaştıkça güzel etkinlikler, yarışmalar, tecrübeli kişilerin yazıları ve kendi tecrübelerimle yazılara devam edeceğiz. Yazılarımızın sıklığı azalsa da hobiyi geliştirmek için çalışmalarımız tam gaz devam edecek.

Sosyal medyada da bizleri takip etmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın…

(Hesaplarımıza sitenin sağ üst köşesindeki ikonlara tıklayarak da ulaşabilirsiniz.)

İnstagram: lrfolta

Facebook: www.facebook.com/lrfolta

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCl2Go821x6uJtMsrfxzcrYQ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir