Shimano EVA Box EVA Black Çanta

Merhaba sevgili dostlar yeni döneme girerken kendime hazırladığım çantaları tek tek paylaşmak istedim. Bir mağazaya jighead almaya girip çanta alıp çıkan illa ki vardır içimizde. Ben de biraz öyleyim. O yüzden de her ay kendime biraz para ayırıp limit belirlerim. Bu çanta da yine çok beğendiğim çantalardan biri. Kullanımı açısından zorlanır mıyım diye düşünsem de iki kutuyla çantaya bambaşka bir boyut getirdim.

Açıkçası çantanın ilk kullanım amacının bendeki gibi olmadığına eminim. Ama bu çantayı benim bakış açımdan da görebilmeniz için çantamın düzenini göstermek istedim. İçine ceyyıldan aldığım iki kutu ile tüm alanını değerlendirmiş oldum.

Bu çantanın tamamını belki çapari sisteminde belki yemli sistemde veya spinde tamamı kullanılsa da lrf için biraz büyük. Ama çözümü kolay. İçine plastik malzeme satan herhangi bi yerden iki ayrı kutu ile bir yana lrf silikonlarınızı, jighead kutunuzu, diğer yana ise balık maşanızı bezinizi ve balık kutunuzu koymuş oluyorsunuz. Taşıması da kolay. Çok da şık durduğundan çantam olmasına rağmen dayanamayıp aldığım bir çanta oldu. Bendeki 33cm boyu olabilir. Ama 36 cm boyunun daha ideal olduğunu düşünüyorum. Temin edebileceğiniz link ve çantanın resimlerini de ekleyerek yazımı bitiriyorum.