Shimano Cardiff Spoon Wallet Çanta

Merhaba sevgili dostlar, instagramda üzerinden geçsem de bir süre kullanıp daha sonra değerlendirmesini yapmak istedim. Çanta mepps, mikro jig, benzeri iğneli herşeyi koyabileceğiniz bir kutu. Aslında kutu da değil. Çünkü dış malzemesi sert plastik değil. Gerçek anlamda çanta. Bu çantaya önce maket balıklarımı koymayı denedim. Ama maket balıklarla çok şişik ve pot durduğundan jigler ve vibrasyonlarla daha verimli olacağına karar kıldım.

Kutunun malzemesine gelecek olursak, dışındaki yeşil ve tasarım muhteşem. Fermuarları kaliteli. Ama içindeki süngeri çok yumuşak. Yani jigheadi takıp çıkartırken biraz dikkatli çıkartmakta fayda var. Yoksa kutunun süngerini dağıtabilirsiniz. Ama bir sürü jig takıp çıkartmama rağmen öyle dikkat çekecek yırtık da yok şu ana kadar. Eğer olursa da kutunun içine basit bir sünger kaplatılıp tekrar kullanılabilir. Tasarım açısından jiglerin iğneleri birbirine değmeden en az yer kaplayıp aynı zamanda düzenli olması benim için harika oldu. Elimdeki tüm jigleri ve vibrasyonları da kutu içerisine yanyana dizerek tüm çantayı düzenli hale getirdim.

Ava gittiğimde düzenli bir çanta yanımda değilse, hangi malzemeyi nereye koyduğumu aramak ve karışık bir çanta, benim en sevmediğim olay. Aradığım malzemenin yerini nokta atışıyla bilmem gerek. Bu yüzden de düzenli olmayı seviyorum. Bu çanta ile jiglerinizi, vibrasyon yemlerinizi saklayabilirsiniz. Fakat maket balıklar için biraz şişkin duracağından rahatsız edebilir. Yine jighead kutusu olmak için çok yumuşak süngere sahip olduğundan en güzeli mepps, jig, vibrasyon gibi sahteleri saklamak olacaktır. Elimdeki diğer fotoğrafları da şuraya ekleyerek yazımı sonlandırıyorum. Başka bir yazıda görüşmek üzere…