Sen de av hikayeni gönder metre kazan

Merhaba sevgili LRF-Olta okuyucuları, sizler için çalışmalara devam ederken ufak da bir sürpriz hazırladık. Mini metre…

Balıklarımızı sudan çıkardıktan sonra fotoğraflayarak paylaşmak istediğimizde bir çok balıkçımızın ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz minik ama ihtiyaç diye gördüğümüz bir metre tasarladık.  Metrenin hazırlanışı için verilen uğraşlara karşılık sizlerden de bir ”Av hikayesi” isteyeceğiz. Av hikayenizi sitemize verdiğim linkteki formu doldurarak gönderebileceksiniz. Bunun karşılığında metre almaya hak kazanacaksınız.

Av Hikayenize ana sayfada en üstte kategorilerin yanındaki ”AV HİKAYE FORMU” yazısına tıklayarak form doldurabileceksiniz.

Av Hikayesi’nde sizlerden istediğimiz şey aslında çok basit. Asıl amaç sizlerin de sitemizde katkısı olması ve sadece bizim değil tüm LRF-Olta okuyucularının yazılarının paylaşılacağı bir bölüm olmasını hedefliyoruz. Yani siz siteye bir av hikayesi yazarak belki de birilerine yol gösterici olabileceksiniz. Kullandığınız ekipmanları da yazarak ”sadece benim ekipmanlarımla değil” bir çok farklı ekipmanla balık tutulabileceğini göstereceksiniz.

Kurallar Nelerdir

http://www.lrfolta.com/av-hikayesi-formu/

Yukarıdaki forma girerek tüm alanları aşağıda belirtildiği gibi doldurup yazınız yayınlandıktan sonra da mini metrenizi talep edebilirsiniz.

Yazılarınızda AD-Soyad, e-posta, av hikayen, av takımı bilgisi ve en az 1 en fazla 3 fotoğraf ile bize av hikayenizi gönderebileceksiniz.

Av hikayenizi en az 5 cümle ile tanımlamanız ve örneğin meranızın derinliğini, havanın açık kapalı olduğunu veya sıcaklığını, yaşadığınız heyecanını ve hangi ürünü nasıl aksiyon vererek kullandığınızı anlatabilirsiniz. Bir arkadaşınıza anlatır gibi anlatabilirsiniz. Küfür ve argo kelimeler ve reklam hariç, her yazınız yayına alınacaktır. Eğer av hikayesi bölümündeki yazınıza tarih, yahut yakın tarih belirtebilirseniz çok daha güzel olur. Ama şart değil.

Av Takım bilgisi alanına; av yaparken kullandığınız kamış, makine, misina, leader, jighead yada maket balık gibi bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Adres bölümüne de metreyi istediğiniz adresiniz yahut şubenizle birlikte telefonunuzu da yazarsanız kargo şirketine yazabilmem adına daha sağlıklı olacaktır.

Fotoğrafı olmayan yazılar yayınlanamayacaktır ve tuttuğunuz balığın, yada kovanın yada takımın fotoğrafı olan max 3 adet fotoğraf ile katılabilirsiniz.

Birden fazla hikaye gönderebilirsiniz ama bir hak verecektir. Birden fazla göndermiş olduğunuz hikayeler bizlere destek olacağından emin olabilirsiniz. Yalnız aynı e posta ve isim ile sadece bir hak verilecektir. Her av hikayesi bir metre hakkı vermez. Bir çok hikaye yazarak bir düzine metre göndermemizi istemeyiniz. Malesef sınırlı sayıda olduğu için ilk hedef her okuyucumuza bir metre hediye edebilmek.

Metreler, yoğunluğa göre ayarlanıp tarafınıza karşı ödemeli olarak PTT kargo ile kargolanacaktır. Sınırlı sayıda üretilmiş metrelere sadece av hikayesi yazarak kazanabilirsiniz. Ücretli satışı yoktur.

Fotoğraflarınızı İnstagram hesabımızda da yayınlayanacak ve sizden gelenler olarak not düşülüp ad soyad bilgisi yazılacaktır.

Not: Kargolar PTT kargo ile karşı ödemeli gönderilecektir. Metreye karşılık herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Metrenin sol altta kalan QR kodu taratıp sitemize girmeyi ve yazılarımızı takip etmeyi  de unutmayın. LRF avcılığının geliştirilmesi ve desteklenmesi için, LRF avcılığındaki bilinçli avcılığın herkese ulaşabilmesi için; ”Her balık trofe tadında… LRF-OLTA”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir