Reins (Glow) karides silikon

Reins’in çoğu ürününü Türkiye’de tedarik etmekte zorlanıyorum öncelikle. Kaliteli silikonlar, kokusuz olarak üretilmekte bazılarında glow özellik varken bazıları simli renkleri ile öne çıkmaktadır. Genel itibariyle silikonları balıkların ufak çekiştirmeleri ile kopmadığı gibi çok güzel aksiyon almaktadır. Japonya’da üretilen bu ürünlerin kendi memleketinde ne işler yaptığını tahmin edemezsiniz.

Reins’ten biraz bahsettikten sonra gelelim ürüne… Ürün karides sahtesi olup gece biraz ışık tuttuğunuzda parlayan ve cezbedici bir yem halini almaktadır.

reins

Avcı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Eşkina, mırmır gibi balıkların ve özellikle karides yiyebilecek balıkların hepsini bu ürünle alma şansınız var. LRF’nin de güzel yanı bu sanırım. Seçtiğiniz bir ürünün bir çok balık türüne hitap etmesi ve oltanıza hangi balığın bineceğini bilememek. Ürün silikon yapısı; biraz fazla yumuşak ve parçalanır bu diye düşünüyordum fakat tam tersi yumuşaklığı sayesinde daha güzel aksiyon alıyor. Ürünü suyla buluşturduktan sonrası sizin şansınıza kalmış.

 

  1. Alper Bey ilgili ürünü Türkiyede bulamadım. Yurt dışından aldıysanız adresini verebilirmisiniz? birde kaç gramlık jigheadle kullanıyorsunuz? Teşekkür ederim

    1. Kenan bey ürünü Türkiye’den aldım. İnternetten değil av bayilerini gezerken raflarda denk gelen bir üründü. 2,5 gr jighead ile mezgit ve piside denedim. Yani dipte gezdirerek avlandım. İkisinde de olumlu sonuç verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir