LRF Avcılarına Bahar Şenliği Tadında Yarışma

Sadece LRF tekniği ile katılabileceğiniz bir yarışmaya ne dersiniz?

Eylülde Değirmendere’de yapılan yarışma ile de bildiğimiz LRF Kocaeli, yeni yarışmanın hazırlıklarını da tamamladı. (Eylüldeki yarışmaya biz de katılmıştık ve ufak hediyeler kazanmıştık.) Eylüldeki yarışmada büyük katılımın ve sıcak bir ortamın olduğu yarışmaya katılmayanlar çok pişman olmuştu.

Haberlerde de kendine yer bulmuştu: http://www.ogunhaber.com/yasam/kocaelinde-amator-olta-yarismasi-lrf-675094h.html

Yeni yarışma etkinliği için uzun uğraşlar ve emekler sonucunda ortaya güzel bir etkinlik çıkacağından şüpheniz olmasın. Sıcak ortam ve sadece LRF avcılarının olması, bilgi alışverişi, tanışma ve hediyelerin olacağı yarışmada eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Gece kamp ateşi ve sıcak çaylar da bizi bekliyor. 

Yakın zamanda düzenlenmesi planlanan yarışmanın kayıtları bugün itibariyle başladı (14.03.2017) ve mayısın ilk haftalarına kadar devam edecek (bildiğim kadarıyla).

Genel olarak yarışmayı anlatacak olursak;

LRF Kocaeli’nin düzenlemiş olduğu yarışma, Ütük Göleti’nde gerçekleşecek. Gölet, Kandıra yolu üzerinde ve doğa ile iç içe olabileceğimiz bir alan. Yarışma 21 Mayıs 2017 ‘de başlayacak fakat isteyenler için 20 Mayıs gecesinden de gelip kamp ateşimiz etrafındaki muhabbete dahil olabilecekler. Büyük sponsorların da desteğiyle yarışmada ilk 3’e girene hediyeler verilecek. Yarışma sabah 7:30’da başlayacak ve 12:30’da bitecek. Ücret konusuna gelecek olursak  ufak bir ücreti var tabi ki. Bunca emeğin hizmetin uğraşın karşılığı olarak 20 TL ücret ile kayıt olabilirsiniz. Fakat 20 TL ücret ile de sizin Lrf kocaeli adına ağaçlandırma için Tema Vakfı’na bağışlanarak 2 adet fidan dikilecek ve dekontu lrfkocaeli sayfasında paylaşılacak.

Ücreti ödeyemeyecek durumda olanlar da iletişim bölümünden bana ulaşabilirlerse onlara da yardımcı olmaya çalışacağım. (Küçük kardeşlerimiz için geçerlidir.)

Sürdürülebilir yaşamın ön plana alındığı yarışmaya sizler de gelmelisiniz. Sadece LRF tekniği ile yapılacak yarışmanın ve kamp ateşinin tadı bambaşka olacak.

Yarışma kuralları ve kayıt başvuru formlarını aşağıdaki siteden bulabilirsiniz. Kuralları da bu siteden görebilirsiniz. Yarışmada LRF-Olta olarak elimizden gelen desteği göstereceğimiz gibi biz de etkinlik alanında bulunarak bize verilen sorumluluğu yerine getireceğiz. Sizleri de yarışmaya ve bu ortamdaki sıcak sohbete katılmaya bekliyoruz.

http://www.lrfkocaeli.com/

Yarışma ile ilgili aklınıza takılan soruları bana da iletişim bölümündeki formu doldurarak sorabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. çok güzel bir organizasyon olmuş ve olur inşaAllah, keşke ülke geneline yayılsa Lrf,spin ,surf, tekne, jig vs.. olta balıkçılığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir