Gulp Baby Sardine turuncu

Gulp yemleri kokulu solüsyonları sayesinde diğer yemlerden çok daha cezbedici yapıda. Baby Sardine ise istavrit avları için biçilmiş kaftan. Yapısı isomeler kadar yumuşak değil. Kuyruk sallama aksiyonu olarak da sert bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ama buna rağmen çok da verimli bi ürün. Genellikle benim istavrit avlarımda kullandığım bu ürün, birçok hedef balıkta denenebilir. Kıyaslama açısından kokulu ve benzeri yapısı ile isomelere göre sert ve aksiyonu verimsiz. Ama kokusu bu eksiğini kapatıyor. İsterseniz hırsız iğne de kullanarak avcılığını arttırabilirsiniz.

img_0936

Ben genellikle 8 numara 2,2 gram yada 8 numara 1,7 gr cultiva iğnelerimle kullanıyorum. Cultiva iğne üzerinde yem kaymaması için ufak bir özellik oluşu da ayrıca artısı bana göre. Gece avlarında kullanıyorum genellikle. Gümüş, kaya balığı, istavrit, sardalya balıkları bu yeme çok çabuk atlıyor. Boğazda da çok verim aldıklarını görüyorum. Umarım sizler için de verimli bir yem olur.

Bu arada Baby Sardine yemlerde 1,5′ ve 2′ boyları bulunmakta. Sıvıları aynı, paket olarak farklı.

beyazsardinjpg-18709ea-f8

  1. Bora bey internet üzerinden birçok siteden sipariş verebilirsiniz.

 1. Yem almadan sizin yazıları okuyup öyle alıyorum. Bi de ucuz bayi bulsanız bize, bu yemler çok pahalı gardaşım. Tüm paramızı balık yiyor.

 2. 8 numara 2,2 gram yada 8 numara 1,7 gr cultiva iğneleri ve istavrit avında Gece avlarında kullandığınız , bu ürünleri temin ettiğiniz siteyi de verirseniz daha faydalı olucaktır , çok aradım ama bir türlü bulamadım şimdiden teşekür ederim başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar.

 3. Alper bey merhaba. Berkley Gulp Babby Sardine 5cm (Beyaz) ile yaptığım av denemelerinde ne balık kandırabildim nede herhangi bir vuruş alabildim. Mümkünse sitenizde ya da e-posta adresime cevap olarak bu silikonların iğneye hangi şekilde takılması gerektiğini ve nasıl aksiyon verilmesi gerektiğini gösterebilirmisiniz veya yazı ile anlatabilirmisiniz Teşekkürler.

  1. Murat bey merhaba, bölgenizde balık varsa diğer silikonlarla av yapıyorsanız bu silikon da iş yapmalı diye düşünüyorum. Ben genellikle gece hafif ışık vuran ve denizin biraz daha berrak olduğunu gördüğümde beyaz silikonlarla başlıyorum avıma. Atıştan sonra misina boşluğunu alıp düz yavaş sarımla dibe yakın orta sudan çekiyorum. Arada ufak hoplatmalar yapıyorum. Hepsi bu kadar. Bölgedeki balığın huyuna göre hep iş yapan silikonlar bazen hiç iş yapmayabiliyor. Yani her zaman aynı silikon iş yapmazken bazen de beyaza çok agresif olabiliyorlar. Beyaz ile kilolarca istavrit de kandırdım bir kaç kez mırmır da kandırdım. Ama her zaman değil. Bazen de pembe çok fazla iş yaptı. Beyaza balık vurmadı. Tahminim sizin de beyaza vurmadığı güne gelmiş olmanız.
   http://www.lrfolta.com/jighead-silikona-nasil-takilir/
   Yukarıdaki linkten de jighead üzerine nasıl takacağınızı görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir