Gulp Alive Peeler Crab kokulu silikon

Kokulu yemlerde bu sefer de Berkley gulp yengeç ürününü inceleyeceğim. Aldığım, daha doğrusu bulabildiğim boy 5cmlik olsa da güzel bir alive yengeç imitasyonu ile ve gulp’un özel yapıdaki solüsyonu ile satışa çıkarmışlar. Ben de biraz interneti karıştırdıktan sonra bu ürünü buldum ve incelemek istedim.

Gulp, kokulu yemlerinde ne kadar başarılı olduğunu bildiğimiz ve alırken acaba sorusunu akıllara getirmeden alabildiğimiz LRF silikonları üreten bir firma. Bu ürün de yengeç salamurası gibi görünen gayet başarılı görünüm ve aksiyon alabilen, başka balıkçıların gördüğünde gerçek yengeç sandığı efsane bir ürün yapmışlar.

Levrek, çupra, eşkina gibi balıklar biraz daha bildiğimiz gibi sert yapıda ve aç balıklardır. Sert bir yengeç aramaktansa minik ve yumuşak bir yengeç tercih etmek onlar için de güzel olacaktır. Bu ürün de bu balıkların menüsünde olan bir ürün. Aslında menüsünde yengeç olan tüm balıkları hedef yapacak bir yem.

Ayrı bir kutu hatta konserve gibi bir kap içinde gelen bu ürün, gayet başarılı bir imitasyon ve koku ile tercih edilebilir bir silikon yem çeşidi olarak çantamda olacak.

    1. Gökhan bey merhaba, hedefte levrek yada çupra benzeri balıklarda çok etkili. Bölgemde olmasa da çok fazla vuruş aldım. Küçük balıklar bile çok sevdiler.

  1. Merhaba gulp alive peeler crab ı tevsiye edermisiniz daha sonraki denemelerinizden sonuç alabildinizmi.

    1. meralarımda buna uygun balık yok malesef. Verim alamadım. Çoğu yemi dipte kaya balıkları parçaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir