Ecogear Beyaz (Glow) ile LRF avı

Ecogear ürün yapısı itibariyle yumuşak silikondan üretilmiş ve iğneden ani çekiştirmelerle çabuk yırtılan bir ürün. İsome Marukyu’nun kokulu yemleri ile aynı sıvıya sahip olup bu ecogearların boyları daha farklı ve avcı hale getirilmiş. Kokulu yapısı ve solüsyonu ile avcı bu ürünü sakın sıvısından ayrı koymayın. Kurur ve esnek yapısını kaybeder.

ecogearaqua_shirasu

Ecogear ürünleri resimde gördüğünüz gibi bir çok renk seçeneği ile karşımızda. 2” boyunda ve 10 bir paketten on adet ürün bulunmakta. On adet ürün olması ve çabuk deforme olması sebebi ile alırken bi düşünsem de her seferinde bu ürünlerle kancanın daha avcı hale gelişinden, dayanamayıp her gittiğimde alıyorum. Bazen bir silikonla 20 istavrit tutarken bazen de 3-4 tane arka arkaya kopardığı oluyor.

imgp0752

Beyazına gelecek olursak; diğerlerinden ayrı başlık açma sebebim gece fosforlu olması. Bundan dolayı özellikle istavritin bol olduğu zamanda hiç boş çekmediğim bu renk benim çantamda mutlaka bulundurduğum bir ürün.

NOT: İsomelerle ecogear ürünleri aynı sıvıyı içerdiğinden aynı kapta saklayabilirsiniz. İsomelerin suyu daha fazla olduğundan ecogearların suyu dökülür veya azalırsa burada takviye de yapabilirsiniz. Böylece silikonlarınız kurumaz. Eğer bu tür kuyruğundan asılınca kopan ürünler kullanıyorsam arkasına küçük bir hırsız iğne yaparım. Hem iğne kuyruk sallıyor gibi görünür hem de kuyruğa atladığını düşünen balık iğneye saldırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir