Bana Takım Öner

Merhaba sevgili hobidaşlar, sizlere daha sağlıklı takımlar önerebilmem için sizden bazı bilgiler isteyeceğim. Bu bilgileri eksiksiz doldurduğunuzda ise size çok daha sağlıklı takım önererek nokta atışı yapmanızı sağlayacağım. Tabi ki bunun için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Eğer bilmediğiniz varsa ‘Bilmiyorum‘ yazarak diğerlerini cevaplayabilirsiniz.

Öncelikle LRF Nedir ve nasıl yapılır gibi başlıklar hakkında genel bir bilgi vermek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

LRF tekniği bana göre kıyı balıkçılığında en üst noktadır. İncecik takımlarla saatlerce olta atıp kendinizi şarj ederken yormadığınız aynı zamanda sürpriz bir çok balık tutma şansınızın olduğu bir avlanma tekniğidir. Amacınız kovaları doldurmak değil de eğlenmek ve keyif almak ise en doğru tercihi yaptınız. Eğer değilse, LRF takımı için harcayacağınız parayla güzel bir restorantta her hafta balık yiyecek kadar harcama yapacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Sizin için en doğru tercihleri yapmaya çalışacağım. Bu sırada sitedeki diğer yazılara göz gezdirerek LRF hakkında bir çok kategoride bir çok farklı yazı bulabilirsiniz… Ben de bu sırada mailinize en doğru cevabı vermek için araştırma yapıyor olacağım…

 

0-5 mt5< mt

Tatlısu avıTuzlusu avıHem tatlısu hem tuzlusu avı

Bu soruyu yanıtlamadan önce LRF'de kullanılan yemler hakkında bilgi sahibi olmak için bu başlığı okuyabilirsiniz. (Silikon seçimi Hakkında)

VarYok

Bu soruyu yanıtlamadan önce LRF'de sert ve yumuşak kamış arasındaki farklar hakkında bilgi alabileceğiniz bu başlığı okuyabilirsiniz. (Sert ve yumuşak kamış farkı)