Balık Yasağı Kaldırılması Hakkında

Sevgili dostlar, kıymetli hobidaşlar. Balık tutmak sizlerin de bildiği üzere malesef virüs dolayısıyla yasaklandı. Bizler de bu yasağın yeniden düzenlenmesi ve sosyal mesafemizi koruyarak ve önlemler çerçevesinde yeniden karar alınması için il valiliğimize bir arz dilekçesi yazdık. Bu dilekçeyi aşağıdaki linke tıklayıp sizler de okuyabilirsiniz.

Açtığımız yolda ilerleyeceğimiz bir adım, sizin bulunduğunuz illerde de sesinizi daha kolay duyurmanızı sağlayacak. Biz kendimizi ne kadar sağlıklı ve net ifade edebilirsek, eminim ki alınan kararlar da o kadar olumlu olacak.

DİLEKÇE METNİ

Sizlerden de bu yolda desteklerinizi istiyoruz. 1 Milyon okuyucuyu aşmış belki de en büyük LRF blog sitesiyiz. Sosyal medyada da güçlü ve etkiniz. Bu yüzden de bu yasak döneminde bizleri en doğru şekilde anlatan ve yasak kararının yeniden gözden geçirilmesini arz ettiğimiz dilekçemizi siz de mail atarak bize destek olursanız çok mutlu oluruz.

Bugünlerde birbirimize daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Şimdi de senin desteğin, beni ve hobimizi aynı zamanda da sesimizi duyurmak için çok önemli. ”BİR OMUZ VER” ve bir mail ile bu yasağın tekrar gözden geçirilmesini istediğimiz dilekçemizi göndererek bizlere destek ol.

Yapılması gerekenler çok basit. Dilekçe metnini kopyalayıp sonundaki ad soyad kısmına kendi adınız soyadınızı ekleyerek kendinize ait mail adresi üzerinden, valiliğimize ait kocaeli@icisleri.gov.tr adresine bu metni göndermek.

Sizler bu yolla bizi sosyal medyada desteklerken bizler de yetkili kurumlarla randevular alarak görüşmeleri yapmaya devam edeceğiz. ( Bu gelişmeleri facebook grubumuz üzerinden de takip edebilirsiniz:(Facebook grubumuz)

Bir mail ile bize destek ol, ‘Bir omuz ver!’